Oyun Parası
TÜM ÜRÜNLERİMİZ

» LEGEND ONLİNE EN GÜÇLÜ KARAKTER HANGİSİ?

Bazılarınız Hep Hangi Karakterin En Sağlam En Güçlü Olduğunu merak ettiniz ama şimdi size her karakterin özelliklerini anlatacağım.

Neden Savaşçı ?

Güç Zeka Zırh Bedeni 10 Puandan değerlendirsek şöyle olur.
Güç= 5 Zırh = 8 Bedeb = 8 Zeka = 2 Dir. Bu nedenle savaşçı en yüksek savunmaya sahiptir ve saldırısıda ortalama derecedir. Savas alanında savunmasını iyi şekilde geliştirmiş olduklarından canları kolay kolay gitmez avantajları bu kadar deil hem bunla beraber saldırılarıda ortalama yanı 5 puan oldugu icin savunmanın yanında iyi bir saldırı yapar. 


Neden Nişancı ?
Güç Zeka Zırh Bedeni 10 Puandan değerlendirsek şöyle olur.
Güç = 10 Zırh = 5 Beden = 2 Zeka = 5 tir. Bu nedenle nişancı mükemmel seviyedeki saldırısıyla çok sağlam olmak üzere oyundaki saldırıda karakterlerin başındadır fakat savunması ortalamanın altında oldugununda grub savasşlarında hep ortada durur savascının arkasında yani mükemmel saldırısının arkasında kötü savunma dez avantajı.[/u][/i]

Neden Büyücü ?
Güç Zeka Zırh Bedeni 10 Puandan değerlendirsek şöyle olur.
Güç = 3 Beden = 5 Zırh = 3 Zeka = 10 dur. Büyücü durdurulamaz bir sihirli saldırı sahibidir en büyük avantaj çünkü Savaşçı ve nişancı sihrli savunması düşüktür normal savunmaya göre.Büyücünün en kötü yeteneği ise savunmasıdır sihirli savunmada 1 numara diyebilir anca normal savunmada 0 kendisinden cok güçsüz birinden güçlü darbe alabilir anca ölümcül zarar verebilir.